Week from Zazu #6

2 Comments
Witam Was wszystkich!
Dziś poniedziałek, trzeba było iść do szkoły, albo odpoczywać (zazdroszczę tym co mają ferie) ale jest też dziś Week from Zazu (domyśliliście zapewne się po tytule).  Okej zaczynajmy!
Miłego czytania :*

Piosenka tygodnia

Po ciężkich rozmyślaniach zdecydowałam się na Meghan Trainor - Lips Are MovinJest to taka piosenka na luzie, warta posłuchania, wesoła no i w ogóle :D Posłuchajcie!


Film tygodnia

W piątek byłam w kinie na Snajper. No mogę Wam go spokojnie polecić. Czasem, gdy chcemy o coś walczyć to nie zauważamy, że tracimy drugie ... no tak już jest. Dlatego trzeba umieć powiedzieć sobie STOP. I o tym właśnie jest ten film, polecam :*
Cytat tygodnia

"Ludzie nie są w stanie pojąć co to jest szczęście"

Życzenie tygodnia

Życzę Wam, szczęścia :D I tu jest podobnie jak było z odwagą - szczęście to bardzo rozległy temat, dlatego napiszę więcej w środę. Ale jedno muszę Wam powiedzieć, że musimy się rozglądać i być czujni. Bo nie zauważamy osób, którym na nas zależy, nie zauważamy starań innych osób, tych najmniejszych rzeczy. Potem jak już zauważymy, to myślimy że czemu tak długo tego nie zauważyłam, nad czym tak długo myślałam ... Tak już jest, ale cieszmy się chwilą!

Także, nie marnujmy żadnych chwil na bycie szczęśliwym ...  Good luck! :D~zazustreet~You may also like

2 komentarze:

 1. Lips are movin to u mnie pozycja w pierwszej 10 :)
  DearDiaryNatalie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. tez lubie te piosenke
  pozdrawiam cieplutko =)
  http://zuzanvx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Design by @yudemere. Zakaz kopiowania. Obsługiwane przez usługę Blogger.

recent posts

Blogger templates

About

Blogroll